Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nick z Backstreet Boys se s ním rozloučil na koncertě

Vydáno 07.11.2022 | autor: redakce

V sobotu 5. listopadu zemřel zpěvák a rapper Aaron Carter, bratr Nicka Cartera z Backstreet Boys. Mrtvého ho ve vaně v jedenáct dopoledne místního času našla uklízečka, která okamžitě zkontaktovala záchranáře. Muži však už nebylo pomoci. Bylo mu 34 let.

Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nick z Backstreet Boys se s ním rozloučil na koncertě Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nick z Backstreet Boys se s ním rozloučil na koncertě

Aaron Carter zemřel ve věku 34 let. Příčina úmrtí je zatím nejasná, zpěvák a rapper byl však dlouhodobě závislý na drogách, několikrát dokonce podstoupil léčbu. Ambulantně se měl v nejbližších dnech začít léčit znovu, aby se mohl opět neomezeně vídat se synem Pricetonem, kterému je pouze jedenáct měsíců. Spekuluje se proto, že se zpěvák předávkoval.

Smrt si říká rock'n'roll: Příběhy zesnulých hvězd

Zpěváka nalezla uklízečka mrtvého ve vaně. Okamžitě zkontaktovala policii a záchranáře, zpěváka se však už nepodařilo oživit. O sebevraždu s největší pravděpodobností vzhledem k okolnostem nešlo. Carter si v pátek v šest hodin večer telefonoval s kamarádem a vyprávěl mu o svých plánech na další týden. Měl mimo jiné navštívit nahrávací studio v Los Angeles, kde připravoval nové album.

Aaron Carter byl zpěvákem Nicka Cartera z Backstreet Boys. „Moje srdce je zlomené. Ačkoliv jsme měli komplikovaný vztah, moje láska k němu nikdy nezmizela. Vždycky jsem doufal, že se mu podaří dát se na správnou cestu a najde pomoc, kterou tak zoufale potřeboval. Někdy bychom rádi někoho vinili za jeho ztrátu, ale pravda je, že tady je viníkem závislost a špatná psychika. Můj bratr mi bude velmi chybět. Miluju tě, Chizzi. Teď můžeš konečně odpočívat v pokoji, který jsi tady na Zemi nikdy neměl. Bože, postarej se mi tam nahoře o mého malého bráchu,“ napsal na své sociální sítě.

Následně mu spolu s celou kapelou vzdal hold na nedělním koncertě. „Dnešní večer je pro nás těžký, včera jsme totiž ztratili jednoho člena naší rodiny,“ řekl do mikrofonu zpěvák Kevin Richardson. Po krátkém proslovu za ním stojící Nick neudržel slzy a rozplakal se. Ostatní členové sestavy ho okamžitě spěchali utěšit a poskytli mu pevné objetí.

Aaron Canet se proslavil už ve svých devíti letech, kdy vydal první studiové album pojmenované podle sebe. Jako hlavní zpěvák působil v kapele Dead End, tu však po dvou letech opustil. Později začal inklinovat spíše k rapu. Na turné doprovázel jak Backstreet Boys, tak například Britney Spears. Své poslední album vydal v roce 2018. Neslo název Love.

red, foto: IG Aaron Carter
Témata: Aaron Carter, Nick Carter, Backstreet Boys, pop, rap, smrt

Mohlo by Vás zajímat

zavřít