Zimní edice Rock For People míří do Prahy, Brna a Bratislavy

Vydáno 08.12.2017 | autor: Lucie Šimůnková

Už se vám stýská po letních festivalech? Rock For People přichází s žhavou novinkou, jak své nedočkavé fanoušky spojit ještě před festivalovou sezónou. Se svou zimní edicí přijede do Prahy, Brna a Bratislavy, aby je rozehřál ostrým punkem, vtipným crossoverem nebo energií a sex-apealem mladých amerických rockových panenek. Zimní Rock for People to rozpálí 1. března v Malé sportovní hale na Výstavišti v Praze, 2. března v bratislavské Refinery Gallery a 3. března se festivalové turné uzavře v Hale B na brněnském Výstavišti.

Zimní edice Rock For People míří do Prahy, Brna a Bratislavy Zimní edice Rock For People míří do Prahy, Brna a Bratislavy

Divákům se předvedou němečtí Beatsteaks, kapela, která dokázala již před lety celému světu, že punk je zcela univerzální životní postoj, bez ohledu na domovskou adresu. Mladí britští IDLES, kteří zazářili letos v Hradci na Rock for People, punku vrací přímočarou energii, údernost a odvahu zastat se outsiderů. Rakouští Kontrust zase svůj nadupaný crossover míchají z nu-metalu, rapu, balkánských i středoevropských ingrediencí s přísadou ironie, humoru a sarkasmu.

LIVE: První den Rock for People - Jihoafričtí provokatéři Die Antwoord se rozloučili pečlivě nacvičenou show

Rebelští The King Blues s frontmanem Jonnym "Itchem” Foxem přijedou z Velké Británie a rozehřejí Rock for People Winter originální směsicí ska, punku, folku, ale i trip hopu nebo tradičního britského storytellingu. Překvapením jistě budou Doll Skin, kapela mladých Američanek, která má velmi dobře našlápnuto do světa a nad jejichž přímočarým rockem si vzal patronát legendární David Ellefson, baskytarista kapely Megadeth.

 

VHODNÝ DÁREK POD STROMEČEK

Předprodej vstupenek právě začíná v síti Goout za 690 Kč. Pořadatelé Rock for People připravili také výhodné combo tickety na zimní i letní Rock for People, kdy zimní RfP vycházejí pouze na 490 Kč. Ceny platí do 31. prosince.

Témata: Rock For People, Beatsteaks, Megadeth

zavřít