Zpěvák kapely Architects Sam Carter se na koncertě zastal sexuálně obtěžované fanynky

Vydáno 29.08.2017 | autor: redakce

Sympatické gesto zpěváka Architects Sama Cartera obletělo sociální sítě. Osmadvacetiletý hudebník se totiž veřejně na koncertě své kapely zastal ženy, která čelila sexuálnímu obtěžování. 

Zpěvák kapely Architects Sam Carter se na koncertě zastal sexuálně obtěžované fanynky Zpěvák kapely Architects Sam Carter se na koncertě zastal sexuálně obtěžované fanynky

"Po celou dobu přemýšlím, jestli mám něco říct o tom, co jsem viděl uprostřed minulé skladby. A víte co, řeknu to. Viděl jsem holku, kterou unášel dav tímhle směrem. Nebudu říkat, kdo to byl, ale viděl jsem tě, jak jsi jí sáhnul na prso," pronesl Carter směrem k publiku při vystoupení na festivalu Lowlands v nizozemském Biddinghuizenu.

Pro rakovinu není nikdo moc mladý, Tom Searle z Architects jí podlehl v osmadvaceti

Zpěvák dal najevo, že takové chování nebude na koncertě své kapely tolerovat. "Je to nechutné a pro tohle tu není žádné místo. Není to tvoje tělo, takže na něj nebudeš sahat. Ne na mojí show," dodal. Své sdělení navíc proložil značným množstvím ostřejších výrazů. 

Metalcorová kapela Architects se těší velké oblibě i u českých fanoušků. V Praze vystoupila v loňském roce v Roxy, příští rok se sem vrátí. Tentokrát se 25. ledna pokusí zaplnit Forum Karlín.

Témata: Architects, Sam Carter, metalcore

zavřít