Zrní odehrají intimní turné Černá hodinka a půl. Zaplatit budete moci i bitcoiny

Vydáno 06.02.2018 | autor: redakce

Zrní v rámci Černé hodinky a půl zavítají do řady měst po celé republice. Jádrem ale zůstane Praha, pro kterou od 24. do 28. dubna připravili pomyslný koncertní maraton. Pět dní, pět koncertů, pět netradičních míst. Zahrají na střeše Lucerny, zavítají do bitcoinové kavárny Paralelní Polis nebo na Jindřišskou věž, skvělou podívanou slibuje také Café Neustadt či Café Prostoru.

Zrní odehrají intimní turné Černá hodinka a půl. Zaplatit budete moci i bitcoiny Zrní odehrají intimní turné Černá hodinka a půl. Zaplatit budete moci i bitcoiny

Zajímavostí je, že se Zrní rozhodli být historicky první kapelou v České republice, která bude prodávat vstupenky na koncert v kryptoměně. Díky unikátnímu spojení s Paralelní Polis v pražských Holešovicích budou lístky na zdejší Černou hodinku a půl k dispozici pouze v bitcoinech.

LIVE: Zrní zajiskřili ve Foru Karlín, předvedli strhující koncert

Bourání bariér a propojení vzájemné energie

Jak by měl vypadat ideální koncert? Podle Zrní má být o přímém kontaktu s lidmi, bourání bariér, propojení energie a chvilkovém ocitnutí se společně na jedné lodi. Radostně hrát a radost dávat, zažít katarzi uměním a s ní spojenou euforii, oprostit se od stresu, sebehodnocení a na chvíli setrvat v přítomnosti. Vzít sebou lidi na vlnu a spolu s nimi plout v melodiích a písničkách. Právě takové prý bude turné Černá hodinka a půl. Simulovaný black out, svíčky a Zrní s vámi a vy s ním.

Cílem série Černá hodinka a půl je vytvoření výjimečné atmosféry mezi kapelou a posluchači navzájem. Právě proto si Zrní vybírají prostory s kapacitou maximálně do sto padesáti osob, aby byly koncerty co nejvíce odlišné od těch klasických. Hlavními prvky jsou absence pódia, útulné prostředí, zapálené svíčky a hudba bez elektronických podkladů.

Zrní mají nachystané speciální aranže svých písní, upravené přímo pro toto turné. Černá hodinka a půl nabídne intenzivní zážitek, improvizaci spojenou s požitkem jedinečného zachycení tady a teď. 

Témata: Zrní, Česká hodinka a půl, Jiskřící

tz,

zavřít