Chaka Khan obohatí festival s Princem a Janelle Monáe

Vydáno 21.07.2011 | autor: redakce

Dánská Kodaň bude dějištěm nevídaného hudebního festivalu, jehož hlavní hvězdou je zpěvák Prince a další hudebníci, kteří jsou s ním nějak spjati. Nově oznámenou interpretkou, jenž vystoupí po oba dva dny festivalu (6. a 7. srpna), je Chaka Khan.

Chaka Khan obohatí festival s Princem a Janelle Monáe Chaka Khan obohatí festival s Princem a Janelle Monáe

 

chaka11Americká soulová zpěvačka Chaka Khan začala svou hvězdnou kariéru ve funkové formaci Rufus. Tu v roce 1978 opustila a vydala se na sólovou dráhu. Mezi její největší hity patří písně Tell Me Something Good, Sweet Thing, Ain´t Nobody, I´m Every Woman, I Feel For You a Throught the Fire. Její poslední deska Funk This vyšla před třemi lety a zpěvačka si za ni vysloužila dvě Grammy. Celkem jich na svém kontě má už deset. Nejzdařilejší písní z posledního alba je duet Disrespectful s další soulovou divou Mary J. Blige.

Kromě Chaky  Khan v Kodani na festivalu NPG Music & Art Festival vystoupí Prince, Janelle Monáe, Nikka Costa, Raphael Saadiq a Larry Graham z legendární kapely Sly & the Family Stone.

Návštěvnící festivalu si budou moci užít show Prince, Chaky Khan i současné hudební star Janelle Monáe po oba dva večery.  Každý z nich tedy na festivalu vystoupí dvakrát. Lístek za 820 dánských korun, což je zhruba 2 660 korun českých, na oba dva dny můžete online koupit zde.zdroj: dm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít