KRYŠTOF TOUR

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

OSTRAVSKÝ KRYŠTOF přichází 4. listopadu s deskou V siločarách, aby se pokusil zopakovat úspěch debutového alba Magnetické pole. Novinku opět produkoval Dušan Neuwerth, mezi hosty najdeme mj. známého zpěváka, který je jedním ze vzorů kapely – jeho jméno je předmětem soutěže na str. 44.

KRYŠTOF TOUR KRYŠTOF TOUR

V rádiích už od září rotuje pilotní singl Obchodník s deštěm, jehož videopodobu (prý ve stylu Kubrickova Mechanického pomeranče) si vzal na starost Filip Sirotek. Zpěvák Richard Krajčo novou desku charakterizuje slovy: „Cítili jsme, že našim největším nepřítelem by mohl být spěch. Nejdříve jsme chtěli desku vydat v červenci, vlastně rok po debutu a i když jsme měli skoro všechny písničky hotové, jsem rád, že se to posunulo. Teď máme všichni stoprocentní pocit, že ta deska vypadá, jak má, je prostě absolutně hotová. Je na ní jedenáct věcí, osm nových a tři moje starší písničky, které jsem oprášil.“

Deska obsahuje tyto skladby: OnaNe, Tramvaje, Moře v hoře, Obchodník s deštěm, Hellou, Střemhlav, Skříň, PoHádkách, Prostorová, Poletím, Básníř.
V prosinci Kryštof vyráží na promoturné s lotyšskou formací BRAINSTORM, která se prosadila i na britských ostrovech a u nás se zatím objevila jen v roli předkapely Cranberries. Zde jsou dosud známé termíny:
10.12. Ostrava, Tatran
11.12. Praha, Sky Club Brumlovka
13.12. Plzeň, hala Lokomotivy
14.12. Brno, hala Vodová

Vstupenky na libovolný koncert můžete vyhrát ve zmíněné soutěži v tomto čísle. V příštím REPORTU se můžete těšit na obsáhlý rozhovor a reportáž z natáčení.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít