Napalm Death míří do České republiky, odehrají zde celé turné

Vydáno 18.03.2012 | autor: redakce

Česko-slovenské turné Napalm Death se již blíží. V pondělí 19. března odstartuje v Jablonci a postupně se prožene Chebem, Pardubicemi, Ostravou, Slavonicemi, Trenčínem a Košicemi. Jako support vystoupí české formace Brutally Deceased a Hypnos, které dále doplní lokální supporty.

Napalm Death míří do České republiky, odehrají zde celé turné Napalm Death míří do České republiky, odehrají zde celé turné


napalm_audPro návštěvníky všech koncertů Brutal Assault Tour jsou navíc připraveny dva speciální bonusy. Na koncertech budou v prodeji vstupenky na BA festival 2012 za nejnižší dostupnou cenu 1400,- Kč a ke každé zakoupené vstupence navíc obdrží pozornost ve formě BA trika zdarma! V prodeji bude také široký výběr oficiálního BA merche z minulých ročníků a to za velmi přátelské ceny.

Důležitá informace se týká časového plánu všech koncertů, které budou začínat v 19:00 otevřením klubu pro veřejnost, první předkapela nastoupí v 19:30 a Napalm Death by se měli objevit na pódiu cca ve 22:20. Koncerty ve Slavonicích a Trenčíně budou začínat, vzhledem k účasti více kapel, o zhruba 15 minut dříve.Seznam koncertů:
19. března – Jablonec – Eurocentrum (+ OPITZ)
20. března – Cheb – KC Svoboda (+ ONANIZER)
21. března – Pardubice – Žluťák (+ GRIDE)
22. března – Ostrava – Garage (+ PIGSTY)
23. března – Slavonice – KD Slavonice (+ BUT, MARCH OF THE HORDES)
24. března – Trenčín – Piano (+ ČAD, SYSTEMIC DAMAGE)
25. března – Košice – Collosseum (+ ČAD)

zdroj: TZ, map

zavřít