UNITED ISLANDS JEDOU NA ČERVENOU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Po včerejším frontálním útoku rozjařených J.A.R. pokračuje program Červeného ostrova (aneb Red Island) na Branické louce Rachidem Tahou, latino ďábly Tito & Tarantula, k tanci zvou Fishbone nebo Sto zvířat a lahůdek je mnohem více. A Placebo už zítra!

UNITED ISLANDS JEDOU NA ČERVENOU UNITED ISLANDS JEDOU NA ČERVENOU

Festivalová brána United Islands of Prague se dnes otevírá již v 15:30, ve stejný čas poskytne hlavní hvězda večera, Rachid Taha, živý rozhovor pro ČT 24.

Alžírský rocker Rachid Taha slibuje možná nejdivočejší koncert festivalu. Společně s kapelami Tito & Tarantula, Fishbone, Support Lesbiens, Khoiba, Sto zvířat a spoustou dalších je páteční program jedním z nejnabitějších, co se týče zvučnosti jmen z celých United Islands of Prague. Rachid Taha přiváží do Prahy podstatně tvrdší a říznější hudbu než jeho alžírský kolega Cheb Khaled, který vystoupil v pondělí na Střeleckém ostrově. Jedno mají však společné, oba vycházejí z tradičních afrických rytmů a nástrojů. Rachid Taha doplňuje africký styl rai tvrdým rockem, elektrickou kytarou a drsným zpěvem. Proslulá je jeho předělávka hitu skupiny Clash Rock the Casbah.
Kompletní páteční nabídka Červeného ostrova je následující:

16:15 - Jazzékiel (HU)
17:15 - Tito & Tarantula (US) - stage A
18:00 - Jolly Joker & the Plastic Beatles of the Universe (CZ) - stage B
18:00 - Machine Funck (CZ) - Red Zone
18:20 - Khoiba (CZ) - stage A
19:10 - Temperamento (CZ) - stage B
19:30 - Support Lesbiens (CZ) - stage A
19:30 - Rai (CZ) - Red Zone
20:30 - 10 Rue d´la Madeleine (F) - stage B
21:30 - Rachid Taha (ALG/F) - stage A
21:30 - Vectif (CZ) - Red Zone
23:00 - Fishbone (US) - stage B
23:30 - Ladytron DJ set (UK) - Red Zone
00:45 - Sto Zvířat (CZ) - stage B
01:30 - Airto (CZ) - Red Zone

Zítra program na Branické louce pokračuje již od 11:00 a přes Gulo čar, Post-It, Southpaw nebo EOST se přehoupne až k netrpělivě očekávanému koncertu britských Placebo, kteří potvrdili, že jejich vystoupení bude opravdu trvat minimálně 90 minut!Na viděnou na United Islands (třeba u stánku REPORTU)!

www.unitedislands.cz


NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít