STROMOVKA PLNÁ HUDBY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

MUSIC IN THE PARK je prvním ročníkem festivalu, který v sobotu 22.7. rozezní pražskou Stromovku kvalitní hudbou. Vystoupí např. Maceo Parker, Sinéad O'Connor nebo Blind Boys of Alabama. Vyhrajte u nás volný vstup!

STROMOVKA PLNÁ HUDBY STROMOVKA PLNÁ HUDBY

V sobotu 22. července proběhne v pražské Stromovce první ročník mezinárodního festivalu s dovětkem "Blues and more music…". Filozofie tohoto podtitulu ("Více než blues") je díky pestré dramaturgii naplněna vrchovatě.

Jako hlavní hvězdy vystoupí kontroverzní a přesto křehká irská zpěvačka Sinead O´Connor, přijede americká gospelová legenda Blind Boys of Alabama, či neunavitelný funker Maceo Parker (foto), domácí scénu budou reprezentovat například Jiří Suchý, Blue Effect nebo Vladimír Mišík. Zajímavé bude jistě i spojení klasické bluesové hvězdy Jamese Ulmera s jedním z nejslavnějších rockových kytaristů – Vernonem Reidem (Living Colour). Za zmínku stojí i mladičký, patnáclitetý Američan Tyler Bryant, kterého jindy nekompromisní kritici nazývají nástupcem Stevieho Ray Vaughana. Celkem se návštěvníci mohou těšit na více než 12 hodin živé hudby na dvou pódiích.Kromě neopakovatelného uměleckého a kulturního zážitku se ve Stromovce můžete těšit na neformální jam sessions, dětský koutek s profesionálním dohledem, vyjížďky na koni… Odpočinek a občerstvení bude k dispozici nejen u klasických stánků s občerstvením, ale také v čajovnách a kavárnách.

Start festivalu je v pravé poledne a kompletní přehled informací, včetně profilů jednotlivých umělců najdete ZDE.

PĚT POZVÁNEK DO PRAŽSKÉHO PARKU

Pěti z vás nyní nabízíme na tuto událost jednu volnou vstupenku. Stačí pouze správně odpovědět na následující supermegajednoduchou otázku:

Sinead O´Connor pochází

A) z Izraele
B) z Islandu
C) z Irska

Své odpovědi zasílejte mailem na adresu marketing@ireport.cz, do předmětu uveďte "Music - soutěž" (bez uvozovek). Nezapomeňte uvést Vaše jméno, plus telefonický kontakt. Uzávěrka soutěže je 19.7. 2006 v 19 hodin a 07 minut. Výherci budou obratem informováni smskou a mailem.

Hodně štěstí a nezapomeňte - za muzikou je třeba vyrazit do parku!www.musicinthepark.cz


zavřít