Čtveřice Škwor letos slaví 15 let na hudební scéně a při té příležitosti chystá svůj dosud největší koncert. Ten se uskuteční 15. listopadu v Incheba Areně v Praze.
Škwor chystá nové album a plánuje největší koncert v historii kapely
"Řekli jsme si, proč nezkusit i něco jiného, máme letos patnácté narozeniny, tak proč to tedy pořádně neoslavit. Je to oslava jak pro nás, tak pro naše fanoušky, kteří nás podporují již spoustu let. Chtěli bychom tímto ukončit éru 15 let a nastartovat další skvělou etapu plnou koncertů, nových nahrávek, věrných fanoušků a nových zážitků", dodává kapela.
Na koncertě zazní také novinky z chystaného alba, které vyjde na podzim letošního roku. Posledním studiovým albem Škworu byl Drsnej kraj z roku 2011, za které skupina obdržela zlatou desku. Zatím posledním vydaným titulem je pak live DVD Natvrdo.
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.Rozumím