Stromboli nevyhasla, Michal Pavlíček chystá největší koncert a nové album

Vydáno 15.10.2014 | autor: Petr Lenk

Legendární projekt Michala Pavlíčka a Báry Basikové, který se do historie českého rocku zapsal dvěma unikátními alby na konci 80. let, brzy ožije! Stromboli vydají v polovině listopadu novou desku a 4. prosince uspořádají v pražské O2 Areně velkolepou show za účasti všech původních členů i řady hostů.

Stromboli nevyhasla, Michal Pavlíček chystá největší koncert a nové album Stromboli nevyhasla, Michal Pavlíček chystá největší koncert a nové album

michal pavlek zve na prosincovou show stromboliMichal Pavlíček zve na prosincovou show Stromboli

 

Stromboli vystoupí v původním složení, tedy s Michalem Pavlíčkem (g, voc), Bárou Basikovou (voc), Klaudiem Kryšpínem (ds), Jiřím Veselým (bg), Vendulou Kašpárkovou (keyb), Vilémem Čokem (voc, bg), Vladimírem Gumou Kulhánkem (bg) a Romanem Dragounem (keyb).interview jardy hudce s michalem pavlkem u brzy na youtube kanle reportmagInterview Jardy Hudce s Michalem Pavlíčkem už brzy na Youtube kanálu Reportmag

 

V rámci koncertu 4. prosince ve vysočanské O2 Areně zazní nahrávky z dvojalba Stromboli (1987), z anglicky nazpívané desky Shutdown (1989) a dokonce i několik novinek. Stromboli totiž v polovině listopadu přijdou na trh s novým studiovým opusem Fiat Lux (vyjde u Warner Music). Deset skladeb Michala Pavlíčka, nazpívaných Bárou Basikovou, otextovali Vlasta Třešňák a Petr Kolečko.

 

 

Návštěvníky čeká monstrózní show, dosud největší v historii kapely, kterou Pavlíček pojmenoval v polovině 80. let podle dodnes činné sopky v Itálii. Hlavní protagonista k tomu dodává: „Zvu všechny, kteří chtějí zavzpomínat na Stromboli v původní sestavě a slyšet Veliké Lalulá."

 

 mg 2748

 mg 2768 mg 2774 mg 2820

 

Více se dozvíte od Michala Pavlíčka v Interview Jardy Hudce už brzy na www.youtube.com/reportmag, které vzniklo ve spolupráci iREPORTu se serverem Samosebou.cz.

Vstupenky jsou k dostání v cenách od 490 Kč. Sledujte tuto událost na Facebooku.


red, foto Tomáš Vlach

 

zavřít