První jméno narozenin Roxy BE23: Walk off the Earth

Vydáno 20.05.2015 | autor: redakce

Pražský klub Roxy oslaví na podzim 23. narozeniny a společně s NoD opět představí nabitý týden plný koncertů, parties, divadelních premiér a výstav. Prvním světovým jménem je kanadská formace Walk off the Earth, jež se v Roxy představí 20. října.

První jméno narozenin Roxy BE23: Walk off the Earth První jméno narozenin Roxy BE23: Walk off the Earth


wote press 2015Do Prahy přijede představit své druhé autorské album Sing It All Away


Walk Off The Earth je fenomén, který posunul hranice toho, co může kapela ve 21. století přinést světové pop music. Bez pomocí velkých nahrávacích společností či agentů si tato kanadská indie formace dokázala během několika měsíců získat desítky miliónů fanoušků. Za úspěchem stojí především netradiční pojetí cover verzí v čele s virálním hitem Somebody That I Used To Know (Gotye), který na Youtube nasbíral za 4 měsíce přes 127 miliónů zhlédnutí.


Nové album Sing It All Away vychází 15. června a má ambice navázat na úspěšný debut R.E.V.O. z roku 2013, který vystřelil na na nejvyšší příčky žebříčku Billboard Top Albums a následovala ho dvě světová turné. Titulní singl Rule The World vzbudil velká očekávání jak od nového studiového alba, tak i od další tour, v rámci níž se Walk Off The Earth poprvé objeví i v ČR.

Vstupenky na říjnový koncert jsou k dispozici od 600Kč. Start akce je naplánován na 19:00.

TZ, ape

zavřít