Natruc 2015: Rockeři jdou na dechovku!

Vydáno 23.06.2015 | autor: Petr Lenk

Kmochův Ostrov, jenž nese jméno velikána české dechové hudby Františka Kmocha, zažije nevídané spojení dechovky, rocku, punku a ska na srpnovém festivalu Natruc.

Natruc 2015: Rockeři jdou na dechovku! Natruc 2015: Rockeři jdou na dechovku!

kolinanka

 

Vypsaná fixa, Rybičky 48, Sto zvířat nebo Pekař, jak jste je ještě nikdy neslyšeli. V unikátním spojení dechové hudby, pod názvem Kolíňanka, předvedou zpěváci zmiňovaných kapel své nejznámější písně, jak jste ještě dosud neměli možnost slyšet.

My už jsme si tohle spojení vyzkoušeli na Natrucu loni při písni My ještě nejsme starý a byl to neskutečný zážitek jak pro nás tak pro fanoušky. Bylo to vtipný a moc rádi v tom budeme pokračovat, " uvedl Kuba Ryba, zpěvák formace Rybičky 48. 

 

 

plakatek natruc2015Loňské vystoupení Rybiček 48 s dechovkou mělo takový úspěch, že jsme se rozhodli dát Kolíňance plnohodnotný padesátiminutový set. Podařilo se nám nalákat další známé muzikanty, a tak vzniknou naprosto unikátní spojení, které neuslyšíte nikde jinde než na Natrucu," dodává Martin Řehoř, dramaturg festivalu.


V malebném areálu Kmochova ostrova v Kolíně se 1. srpna - v rámci 18. ročníku festivalu - můžete těšit na:

Monkey Business, Xindl X, Škwor, Visací zámek, Vypsaná fixa, Rybičky 48, UDG, Skyline, Voxel, Atmo Music, Krucipusk, Fast Food Orchestra, Pekař, Nebe, Rocky Leon, (USA),Tribazik (UK), Paranoid (SK) a další.


V loňském roce byl festival vyprodán. Vstupenky na letošní Natruc můžete s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro a Ticketportal. Vlna zvýhodněného předprodeje, kdy zakoupíte vstupenky za 320 Kč + poplatky, končí 30. června.

www.natruc.eu 

zavřít