Ellie Goulding představí své Delirium v Praze, troufne si na O2 arenu

Vydáno 18.09.2015 | autor: redakce

Ellie Goulding se vrací do České republiky. Britská hvězda má před sebou vydání dlouho očekávaného alba Delirium a evropské turné, v jehož rámci se 30. ledna 2016 zastaví i v pražské O2 areně. 

Ellie Goulding představí své Delirium v Praze, troufne si na O2 arenu Ellie Goulding představí své Delirium v Praze, troufne si na O2 arenu

IMG 3723Naposledy hrála Ellie Goulding v Praze v roce 2013, kdy vyprodala SaSaZu


Ellie Goulding patří mezi ty umělce, kteří se kromě rodné Británie, dokázali prosadit i v amerických žebříčcích a okupovat dlouho první příčky. Poprvé na sebe upozornila, když ji před pěti lety kritici označili za objev roku v prestižních anketách BBC Sound Of a Brit Awards. Jejich očekávání naplnila hned svou prvotinou Lights, na kterou navázala veleúspěšným albem Halcyon. Do dnešního dne se prodalo více než 20 milionů kopií.

Po delší odmlce přichází rodačka z anglického Herefordu s novou deskou, která nese název Delirium. "Popisuje dny, kdy jsem neskutečně šťastná a někdy zase přesně naopak. Jsem vlastně pořád ve stavu deliria." vysvětluje Goulding. Delirium má shrnovat vše, co zpěvačka doposud zažila. Obsahuje 16 tracků, v deluxe verzi ještě o šest víc. Podílela se na něm celá řada osobností, jako jsou Max Martin, Greg Kurstin, Ryan Tedder z One Republic nebo Guy Lawrence z Disclosure. Horkou novinkou a zároveň první ochutnávkou je singl On My Mind, který zpěvačka právě pustila do světa a je exkluzivně k poslechu na Spotify. Album vychází 6. listopadu.

Koncert Ellie Goulding bude zaručeně neobvyklou podívanou se silným zážitkem. Podobně jako v Sasazu, kde svým nezaměnitelným, až jemně dětským hlasem, dokázala rozezvučet i ty nejniternější struny každého z nás. Vstupenky budou k dostání od 25.9.2015 v 10:00 v síti Ticketportal. Ceny lístků se pohybují v rozmezí 990 -1390 Kč.

tz, jm, foto: Petr Šrámek

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít