KOA vydává nové album

Vydáno 18.11.2008 | autor: redakce

KOA proslula svojí spoluprací s legendou českého folku, Zuzanou Navarovou. Kapela právě vydává album Dobře nám, které je již druhou samostatnou nahrávkou KOA.

KOA vydává nové album KOA vydává nové album

Na albu kapela přidává reggae nebo funky a v několika písních se objeví dosud kapelou nevyužívaná elektrická kytara. Kromě češtiny se na CD zpívá španělsky, francouzsky, turecky, anglicky, romsky, slovensky. Nové album obsahuje 17 písní, autorsky se podílejí všichni hráči KOA. „Skladby se nám takhle sešly, a kdybychom s natáčením otáleli, mohlo jich tam být i přes dvacet. A to by bylo už asi moc. Myslíme si, že počet písní i délka CD je ideální jak pro nás, tak i pro naše posluchače.

Největší autorský podíl na novém albu má Mário Bihári, a to na polovině skladeb. Na albu je autorsky zastoupena celá KOA a navíc dvě písničky pochází z pera Zuzany Navarové. Autoři písní také převážně své skladby zpívají. Album tak působí velmi pestrým dojmem, přestože je zde stále nezaměnitelný styl skupiny a ve studiu Professional sound pod dohledem Pavla Hejče se podařilo udržet kompaktní zvuk, který vystihuje současnou podobu KOA.

zavřít