ŽEBŘÍK 2003 V PLNÉM PROUDU

Vydáno 07.07.2009 | autor: redakce

Tradiční anketa REPORTU se rozběhla na plné obrátky. Zapojit se do ní můžete na v levém bloku home page – stačí kliknout na ANKETA ŽEBŘÍK a vyplnit hlasovací formulář. V pátek 12. března proběhne v plzeňské hale Lokomotiva slavnostní vyhodnocení cen s koncerty předních kapel a za účasti osobností naší hudební a filmové scény. Čtěte další řádky.

ŽEBŘÍK 2003 V PLNÉM PROUDU ŽEBŘÍK 2003 V PLNÉM PROUDU

ŽEBŘÍK 2003
REPORT MUSIC AWARDS

 
pátek 12. března 2004 od 20.00 hodin
Plzeň, Městská hala Lokomotivy

Již po dvanácté proběhne slavnostní vyhlášení výročních hudebních cen ŽEBŘÍK. V lednovém a únorovém čísle zveřejňuje hlavní organizátor akce, magazín REPORT, hlasovací kupon, prostřednictvím něhož mohou hudební příznivci vyjádřit svou představu o stavu hudební i filmové scény. Hlasovat je možné také prostřednictvím internetových stránek www.ireport.cz
 
Výsledky domácí části ankety pak budou živě odtajněny 12. března 2004 v Městské hale Lokomotivy v Plzni od 20 hodin na sedmihodinové akci, jejímž moderátorem bude opět Zdeněk Suchý. Po jeho režijním vedením bude aranžována speciální „žebříkovská“ scéna s projekcemi videoklipů oceněných umělců, záznamem z loňského udílení cen a dalšími obrazovými materiály
Celý podnik jako každoročně okoření účast oceněných hudebníků a filmařů a řada vystoupení předních interpretů. Předpokládaná návštěvnost v místě konání akce je cca 3 000 diváků. Koncertně se tentokrát představí např. Support Lesbiens (speciální akustický set), Tata Bojs (ochutnávka nového repertoáru z připravovaného alba) + Jan P. Muchow (Ecstasy Of St. Theresa), Wohnout (jedna z nejlepších koncertních kapel), IMT Smile (populární slovenská skupina v čele s hitmakerem Ivanem Táslerem) + speciální host, 100 oC (vítěz soutěže Coca Cola Popstar 2003), Hypnotix a další.
 
Na hlavní scéně budou oceněni vždy první tři nejlepší interpreti v každé z jedenácti kategorií. Chybět nebude ani záporná kategorie „Průser roku“. Vítězové obdrží sošku „Tančící R“ z dílny výtvarníka Václava Česáka. Tento sochař je rovněž autorem originálních cen za druhá a třetí místa. Loni si z Plzně odvezli ceny např. Kryštof, Support Lesbiens, Tata Bojs, Dan Bárta, Lenka Dusilová, tvůrci filmu Rok ďábla, Dj Tráva, Richard Krajčo a další.
 
Ceremoniál je rozšířen také o filmové kategorie a projekce nejúspěšnějších filmů,  zajištěna je tedy také účast osobností filmového průmyslu.

Záznam přenosu ze slavnostního večera můžete sledovat 27. března ve speciální Noci s Andělem na ČT2. Dokument a reportáže z akce přinesou rovněž Události v kultuře, pořad Pomeranč (Česká televize), a stanice Óčko.

ŽEBŘÍK je jednou z mála domácích akcí tohoto formátu, kdy pouze a jen řadoví hudební příznivci rozhodují o výsledné podobě neokázalého večera a ke které se bezvýhradně kladně staví i samotní umělci.

VSTUPENKY za pouhých 199 Kč v síti Ticketstream, v CK Fischer a Firo a v běžných předprodejích:

PŘEDPRODEJNÍ MÍSTA:

PLZEŇ: redakce REPORT, pasáž DK Inwest, Radio FM Plus, Info centrum nám. Republiky, Music Records, Divadlo Čas, Mešťanská beseda, CD Bazar Americká, Globus Borská, Profi Music Klatovská, Jazz Rock Cafe, Ozzy a potkan.
PRAHA: Ticketstream, Koubkova 8; Sportturist, Národní 33; Lucerna Music Bar, Vodičkova 36; Autoturist, Londýnská 62; Musicstore Galaxy, Arkalycká
ROKYCANY: CD plus, CD Tabák na nám.
PŘEŠTICE: CK Přeštice tour
KLATOVY: CK Pergolia
DOMAŽLICE: Pegas
STŘÍBRO: Městské kult. středisko
STRAKONICE: Forton
SUŠICE: Forton

Objednávky vstupenek v redakci REPORTU, tel. 377 431 105,
e-mail: predplatne@ireport.cz

Návštěvníci akce mohou využít zlevněných cen v ubytovně, která je v bezprostřední blízkosti haly Lokomotiva.www.ticketstream.cz
zavřít