Mighty Sounds se Ska-P v čele

Vydáno 01.07.2010 | autor: PR

6. ročník festivalu Mighty Sounds propukne už 16. července v Táboře v areálu letiště Čápův dvůr. Festival vytahuje esa z rukávu jedno za druhým: po nejpopulárnější ska punkové kapely u nás, Ska-P, ohlásil celou řadu interpretů včetně britské ska legendy Pauline Black

Mighty Sounds se Ska-P v čele Mighty Sounds se Ska-P v čele

Kromě Ska-P, skvělých Mad Sin nebo Donots z Německa, německo-francouzské  výbušné formace Irie Révoltés či amerických H20 jsou tedy potvrzena další jména. Již zmíněná Pauline Black zastupuje návrat ke kořenům ska, stejně jako další potvrzení Third World. Ovlivněni reggae, funkem, soulem i diskem se zformovali na Jamajce koncem sedmdesátých let. Jako svou inspiraci je uvádí třeba i Damian Marley nebo Sean Paul.

 


Kompletní line-up je k nalezení zde http://mightysounds.cz/program.php.

Hlavní dvě stage festivalu budou pojmenovány Stage Jana Husa a Stage Jana Žižky, takže budou odkazovat k městu Tábor, které tentokrát festival Mighty Sounds hostí. Minulé ročníky probíhaly v areálu Olší u Tábora, který se ovšem za deštivého počasí stal bahništěm, komplikujícím organizaci. Tábor je unikátním místem s krásným historickým centrem a k festivalu přistupuje velmi vstřícně. Více informací o tom, co všechno lze v Táboře najít, je na www.tabor.cz.

 

 

Na stránkách festivalu jsou také přesné informace o dopravě a ubytování na festivalu. Nejen spolupráce s projektem Čistý festival zaručuje co nejpříjemnější průběh akce, do udržování areálu a třídění odpadu budou i letos zapojeni i návštěvníci.

Zdroj: HPK-Productions

zavřít