Noví Black Eyed Peas v listopadu

Vydáno 28.10.2010 | autor: PR

The Black Eyed Peas se 29. listopadu vrátí se zbrusu novým studiovým albem. Bude se jmenovat The Beginning.

Noví Black Eyed Peas v listopadu Noví Black Eyed Peas v listopadu

Zatímco minulé album The E.N.D., které vyšlo v červnu 2009, bylo symbolickou zkratkou slov The Energy Never Dies, tentokrát jde o opravdový začátek! “The Beginning je symbolikou pro příjem nových technologií jako je rozšíření reality, 3D a 360° videí. Zároveň je tahle deska i o odvaze experimentovat, vzít staré songy, které máme rádi z minulosti a přidat jim nový, bláznivý beat,“ uvedl k novému album frontman will.i.am.
Nová deska The Beginning se k fanouškům dostane hned v několika formátech. Ve standardní podobě na CD a také jako deluxe verze, která bude obohacena o tři bonusové písně. Fandy černých desek jistě potěší vydání na vinylu a pro ty, kteří nemají loňské album The Black Eyed Peas, vyjde novinka i jako combo obsahující dva disky - album The Beginning a nosič s názvem The Best Of The E.N.D.


Za první singl byla vybrána hodně taneční záležitost, singl s názvem The Time (The Dirty Bit). Tento song obsahuje samply velkého klasického hitu z filmu Dirty Dancing, písně (I’ve Had) The Time of My Life, kterou natočil v roce 1987 Bill Medley s Jennifer Warnes. “Tato píseň je oslavou úžasné doby v našich životech. V rámci turné jsme projeli celý svět, vystupovali jsme před stadiony plnými lidí, kteří se na nás přišli podívat. Po koncertě jsme šli vždy do klubu a setkávali se s fanoušky. Tohle jsou okamžiky, které si chceme takto uchovat,“ uvádí k novému singlu zpěvačka Fergie.
 The Black Eyed Peask písni již natočili i videoklip, které režíroval Rich Lee. Ten s kapelou pracoval i na videu k dvojsinglu Imma Be Rocking That Body a v posledních měsících natáčel videa například i s Eminemem (Not Afraid), The All-American Rejects (The Wind Blows), Fergie (Clumsy) nebo s The Pussycat Dolls (Hush Hush).


 
The Black Eyed Peas patří bezesporu mezi jednu z nejdůležitějších kapel posledních dvou dekád. Doposud prodali po světě více než 28 miliónů desek a téměř 31 miliónů digitálních downloadů. Prodejnost posledního alba The E.N.D. překročila po světě již hranici 11 miliónů a za posledních dvacet let jsou The Black Eyed Peas jedinou kapelou, která dokázala dostat do první desítky Billboard’s Hot 100 chart hned pět singlů z jedné desky.

dm
zavřít