Kamil Střihavka zve na poslední koncert

Vydáno 20.11.2010 | autor: PR

Český rockový Ježíš Kamil Střihavka zvé své příznivce na poslední koncert z Best Of Tour v roce 2010. Akce se koná 23. listopadu od 9 hodin večer v pražském Retro Music Hall.

Kamil Střihavka zve na poslední koncert Kamil Střihavka zve na poslední koncert

Na svůj svátek, 3. března, Kamil v Retru pokřtil dvoudiskovou kompilaci nazvanou Kamil Střihavka Best Of 20 let na scéně.... Kmotry tehdy byli Lucie Bílá, Dan Bárta, Michal Pavlíček a Zdeněk Mazač. Výběr obsahuje Kamilovy největší hity (Země vzdálená, Černá růže, Kovboj z Teplic, Holka čapni draka, Když se snáší déšť) a chronologicky mapuje zpěvákovu kariéru napříč všemi projekty, kterými prošel. Kamil Střihavka začínal v heavy metalovém Motorbandu, poté zazářil v poprockovém triu B.S.P. a ve funkrockové formaci No Guitars!, vydal dvě sólové desky Woo-Doo! a 365 a nyní koncertuje s kapelou Leaders!, která ho doprovodí i na vystoupení v Retru.Předkapelou bude Revival Whitesnake unpugged, kteří doprovázeli turné B.S.P. v roce 2006.

Nedávno se Kamil Střihavka vrátil na divadelní prkna v jeho životní roli v muzikálu Jesus Christ Superstar. Recenzi si můžete přečíst ZDE.DM 
zavřít