JamRock zvyšuje kapacitu

Vydáno 25.12.2010 | autor: PR

Festival JamRock v malebném podhorském městečku Žamberk je vyhlášený po celé republice svojí neopakovatelnou přátelskou atmosférou, vstřícností a množstvím nově navázaných přátelství.

JamRock zvyšuje kapacitu JamRock zvyšuje kapacitu

Říká se, že kdo se tam jednou podíval, jezdí každý rok a tak je JamRock jeden z mála festivalů, který letos navzdory krizi i dlouhodobým dešťům v období kolem data konání, zvýšil počet diváků.


Seznam kapel je pro letošek nabitý a zároveň obohacený o zahraniční skupiny prvotřídních jmen, kterými se patrně JamRock zařadí mezi úplně největší festivaly u nás. Zároveň klade důraz na nové kvalitní české kapely, kterých je u nás stále dost, ale málokdo jim dá šanci se zviditelnit. „Pro ročník 2011 jsme si dali asi největší práci s českými kapelami za celou dobu existence JamRocku. Posloucháme stovky kapel, které nám posílají cd nebo odkazy na svoje profily na stránkách internetu. Od tohoto ročníku to bude jeden z hlavních rysů JamRocku – kvalitní česká muzika! Ovšem neznamená to, že bychom nezvali zahraniční kapely. Naopak! Pro rok 2011 jsme na zahraničí zdvojnásobili rozpočet, tak, aby náš divák mohl srovnat úroveň českých skupin se špičkami světové muziky,“ řekl dramaturg festivalu Libor Pavlata.

Zdroj: JamRock.cz

DM
zavřít