Festonda Cup 2010 zná rozlosování

Vydáno 09.07.2010 | autor: PR

Rozlosování již tradičního nohejbalového turnaje rockových kapel Festonda cup 2010 proběhlo minulou středu v restauraci Na Staré Sokolovně v Praze. Kdo si s kým zahraje ve skupinách?

Festonda Cup 2010 zná rozlosování Festonda Cup 2010 zná rozlosování

Pohodovým večerem provázelo moderátorské duo Pavarotti revival - Jakub Kohák a Jirka Zemánek z kapely Wohnout.

 


Zúčastněné kapely se ve skupinách utkají takto:

Skupina A: Wohnout, Gang Ala Basta, Status Praesent, Atari Terror, Divokej Bill, Vypsaná  Fixa

Skupina B: Support Lesbiens, Devils Autumn, Medvěd 009, Cocotte Minute, Prohrála v kartách, Polemic

Skupina C: Skyline, Toxique, UDG, Apple Juice, Krucipüsk, Tři sestry

Skupina D: Navigators, Xavier Baumaxa, Blue Effect, Clou, Mig 21, Divoká karta


Uvolněnou akci zakončil výborný zpěvák Xavier Baumaxa, který v doprovodu smyčců (přesněji Hnědé Smyčce) předvedl neuvěřitelnou kombinaci, folku, německého folklóru, vážné muziky, rocku i metalu.

 


Tradiční nohejbalový turnaj česko- slovenských rokcových kapel Festonda Cup se koná 28. července 2010 od 10 hodiny ranní tentokrát s velkou změnou v podhradí Křivoklátu v rekreačním středisku Kolečko. Jedná se o nohejbalový turnaj hudebních skupin, spojený s velkolepou hudebně sportovní párty. V rámci hudebního doprovodu, jsme připravili Dj´s –ské sety hudebníků, kteří se této akce pravidelně zúčastňují. První elitní DJ je Honza Křížek z kapely Blue Effect a další jména jsou v jednání. Sportovní turnaj okoření exhibiční fotbalový miniturnaj hudebníků a promotérů. Celou akci bude uvádět osvědčená dvojice Pavarotti revival - Jakub Kohák a Jirka Zemánek z kapely Wohnout.

 Vstupní na akci je tradičně zdarma, z Prahy je pro návštěvníky také připravena kyvadlová doprava do obce Křivoklát. Na akci je se možné ubytovat v okolním hotelech a penzionech nebo ve stanovém městečku v areálu Kolečko v podhradí Křivoklátu.

Více informací naleznete na: www.festondaproduction.cz

Zdroj: Beni Production

zavřít