Selah Sue po dvou letech opět nadchla pražské Roxy

Vydáno 08.12.2014

Belgická zpěvačka Selah Sue se po dvou letech vrátila do Prahy. Nejprve se v Roxy úlohy předkapely chopila pražská čtveřice The High Corporation, krátce po nich divákům předvedla svůj odzbrojující úsměv samotná Selah, jež v téměř devadesátiminutovém setu střídavě servírovala skladby nové i starší, akustické i ty nabité energií. Foto: Rusty Shepherd

Selah Sue po dvou letech opět nadchla pražské Roxy Selah Sue po dvou letech opět nadchla pražské Roxy

Zobrazit fotogalerii (41)

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Benátská! s Impulsem SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2026 SOUTĚŽ: Thom Alive Fest SOUTĚŽ: Narozeniny Monkey Business
tpxw0b0tyycdypwri5w299ylnurkwc