TELETERAPIE: PASKVIL 14/05

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

PASKVIL úterní (21:10) i nedělní (11:30, ČT2) nabízí reporty z koncertu pouštních rebelů Tinariwen a rakouského bohéma Louieho Austena. Web.tv se věnuje animacím z Newgrounds.com, klipy byly přiklepnuty The Walkmen a Telepopmusik. Paskvil do domu, dálkáč do ruky!

TELETERAPIE: PASKVIL  14/05 TELETERAPIE: PASKVIL 14/05

Jak vzkazují tvůrci v čele s režisérem Jakubem Skalickým, oba reporty budou "tak trochu ode zdi ke zdi". Jeden je z horkem sálajícího vystoupeni beduínské kapely Tinariwen (v Akropoli, stejně jako na podzim 2004) a druhý z bublavého koncertu rakouského seladona Louieho Austena v klubu Radost FX. Nebude chybět ani rubrika Web.tv, tento týden pojednávající o velmi obsáhlé databázi animací na adrese newgrounds.com. Nepostradatelné klipy zastupují The Walkmen se songem The Rat a něžní Telepopmusik spolu s D.Andersonem ve skladbě Into Everything. Tak vzhůru do všeho! (a půl je hotovo.). Uvádí Ajva.

www.paskvil.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím