ŽEBŘÍK 2005 BUDE VYHLÁŠEN 10. BŘEZNA

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Zejména těm, kteří plánují dlouho dopředu, je určena následující informace: Ke slavnostnímu vyhlášení výročních cen ŽEBŘÍK 2005 dojde 10. března 2006 v DK Inwest v Plzni. Hlasovat v této čtenářské anketě bude možné od 1.1. do 28.2.

ŽEBŘÍK 2005
REPORT MUSIC AWARDS


Pravidla nadcházejícího, už čtrnáctého ročníku čtenářské ankety Žebřík jsou většině hudebních fanoušků dostatečně známa. Hlasovat v celkem 10 vyhlášených kategoriích lze třemi způsoby: zasláním anketního lístku z lednového či únorového vydání REPORTU, prostřednictvím formuláře na iREPORT.cz nebo formou SMS. Anketa má svou domácí, tedy česko-slovenskou část, a zahraniční.Hlasování předchází tradiční tipy redaktorů v lednovém REPORTU, ty však pochopitelně nejsou do výsledků promítnuty. V témže čísle najdete pro inspiraci DVD Žebřík 2004 a také jubilejní CD Soundczech 10 - jakési best of české a slovenské scény roku 2005.

V pátek 10. března 2006 budou v plzeňském Domě kultury Inwest vyhlášeni vždy první tři interpreti / kapely v každé kategorii. Šestihodinovým programem bude opět provázet režisér a moderátor Zdeněk Suchý a udílení cen doprovodí koncerty cca deseti kapel či projektů na dvou scénách.

O detailním programu budeme včas informovat.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím