ROXY ZA VODOU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

PRAŽSKÝ KLUB ROXY se konečně vzpamatoval z ničivých záplav a je v plném provozu. První postpovodňový drum’n’bassový mejdan v klubu Roxy pod hlavičkou série Bush bude hostit žhavé jméno současného britského jungle. Mladíček HIGH CONTRAST okouzlil veřejnost svým melodickým albem True Colours a jeho technické dovednosti za gramofony jsou prý úchvatné. 9. listopadu ho doprovodí domácí DJové Babe LN, Stanzim a Koogi za doprovodu MC LinDee.
Už patnácté pokračování akce MEGA club techno bude 22. listopadu hostit SPACE DJz (Ben Long a Jamie Bissmire), kteří již několikrát uchvátili české fans svými sety na čtyři gramofony. Domácí barvy budou vedle residenta Sidecara hájit Igor Pataky a Skipworker.
27. listopadu dojde v Roxy na křest aktuálního alba ECSTASY OF ST. THERESA Slowthinking (Více o EOST na jiném místě v News). V roli předkapely Extázi doprovází na celém turné downtempový projekt Alvik, před a po koncertech zahraje DJ Hoffee.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem
Banner
zavřít