RICHARD ASHCROFT SE SMYČCI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Rozčepýřený bouřlivák RICHARD ASHCROFT si v rámci tréninku na jarní turné vyzkoušel, jaké to je zazpívat si se symfoniky za zády. Záznam jeho koncertu s BBC Concert Orchestra ze soboty 21.1. si nyní můžete poslechnout i vy.

RICHARD ASHCROFT SE SMYČCI RICHARD ASHCROFT SE SMYČCI

Bývalý frontman The Verve představí co nevidět světu třetí sólovku "Keys To the World". Než však v dubnu vyjede na plánované britské a poté i evropské turné, souhlasil s exkluzivním vystoupením po boku symfoniků z rozhlasové stanice BBC.

Koncert se uskutečnil v sobotu 21.1. v londýnském Mermaid Theatre a po dobu pěti dní bude jeho záznam k dispozici na stránkách stanice BBC - Radio 2.

Richard Ashcroft spolu s BBC Concert Orchestra nabídl průřez sólovou kariérou, zavzpomínal na největší hity své "domovské" skupiny The Verve a nevyhnul se ani hymnické verzi Lonely Soul, úspěšné kolaborace s projektem DJ Shadowa UNKLE.


Kompletní setlist:

*  Music Is Power
*  History
*  A Song For The Lovers
*  Drugs Don't Work
*  Sweet Brother Malcolm
*  Lonely Soul
*  Lucky Man
*  Break The Night With Colour
*  Bitter Sweet Symphony.

Koncert si můžete poslechnout zde.

Technická poznámka:
Po otevření přehrávače najdete záznam v levé části "screenu". Po spuštění sice ještě zazní kousek zpráv, ale nebojte, zhruba po třech minutách začne vlastní show.

Příjemný poslech!


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím