Jarní Sázavafest: Vše připraveno

Vydáno 18.02.2007 | autor: redakce

Poslední den v březnu začíná v pražském klubu Abaton již čtvrtý ročník Jarního Sázavafestu. Tentokrát nabízí na dvou scénách stálice rockové, ska a reggae scény, stejně jako největší objevy a novinky.

Jarní Sázavafest: Vše připraveno Jarní Sázavafest: Vše připraveno

Na kytarové scéně překvapí rakouští Fortunas Favourites, spolu s českými matadory Southpaw, Roe-Deer, Post-It nebo The Slots. Za pozornost budou stát i Sunflower Caravan nebo kritikou vyzdvihovaní The Prostitutes. Ska a reggae scéna přivítá oblíbený Polemic ze Slovenska, stále populárnějších Sto zvířat nebo takřka jamajské Švihadlo. Mladou krev reprezentuje nový projekt bývalých Vokokos na rozhraní reggae a dancehallu Mr. Cocoman & Solid Vibez, rocksteady s dokonalým ženským vokálem Prague Ska Conspiracy nebo osobitá, houpavá směsice žánrů Dub In Da Trip.Mimo hudební smršť nabídne festival i ozvěny Anifestu, jména finalistů napínavých bitev o O2 Sázavafest a nezbytné občerstvení se spoustou chutných překvapení.

Jarní Sázavafest 31. března od 15 hod, Abaton, Praha

www.sazavafest.cz

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít