Jarní Sázavafest: Vše připraveno

Vydáno 18.02.2007 | autor: redakce

Poslední den v březnu začíná v pražském klubu Abaton již čtvrtý ročník Jarního Sázavafestu. Tentokrát nabízí na dvou scénách stálice rockové, ska a reggae scény, stejně jako největší objevy a novinky.

Jarní Sázavafest: Vše připraveno Jarní Sázavafest: Vše připraveno

Na kytarové scéně překvapí rakouští Fortunas Favourites, spolu s českými matadory Southpaw, Roe-Deer, Post-It nebo The Slots. Za pozornost budou stát i Sunflower Caravan nebo kritikou vyzdvihovaní The Prostitutes. Ska a reggae scéna přivítá oblíbený Polemic ze Slovenska, stále populárnějších Sto zvířat nebo takřka jamajské Švihadlo. Mladou krev reprezentuje nový projekt bývalých Vokokos na rozhraní reggae a dancehallu Mr. Cocoman & Solid Vibez, rocksteady s dokonalým ženským vokálem Prague Ska Conspiracy nebo osobitá, houpavá směsice žánrů Dub In Da Trip.Mimo hudební smršť nabídne festival i ozvěny Anifestu, jména finalistů napínavých bitev o O2 Sázavafest a nezbytné občerstvení se spoustou chutných překvapení.

Jarní Sázavafest 31. března od 15 hod, Abaton, Praha

www.sazavafest.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím