Peter Hook: New Order se rozpadli

Vydáno 09.05.2007 | autor: redakce

Baskytarista Peter Hook (New Order) na svém blogu potvrdil, že řeči o rozpadu legendární kapely myslel vážně.
Před několika dny v rozhovoru pro britské rádio XFM, kde měl Peter Hook mluvit o nové kapele Perryho Farrella The Satellite Party, padla šokující informace. "Farrell mi zavolal, protože slyšel, že se New Order rozpadli," komentoval Hook své členství v nové skupině.

Od té chvíle se interview samozřejmě už nějakých Satellite Party netýkalo a redaktor se pokoušel z Hooka dostat víc. "Už spolu nepracujeme," potvrdil, ale fanouškům dalo snad jistou naději jeho chichotání po poznámce moderátora, že si spolu jistě zase zahrají.Ve středu 9. května ale učinil nadějím přítrž zápis na Hookově blogu: "Bylo hrozné žít s tím, že mám takové tajemství," říká Hook o momentu, kdy v rádiu rozpad New Order provařil. Potvrdil tak, že po sedmadvaceti letech (přerušených už jedním rozpadem) je slavné manchesterské kapele konec.

www.neworderonline.com


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím