Hvězdný Redman na Hip Hop Kempu

Vydáno 30.06.2007 | autor: redakce

25.8. na Hip Hop Kemp dorazí ordinovat šílený Funk Doctor Spock, alias REDMAN, který má tolik desek, tolik hitů a tolik energie, že by tu mohl hrát celý den klidně sám!
Jeho poslední kousek Red Gone Wild si vede výborně, hodnocení „deska měsíce“ dostává i v Čechách, takže řeči o aktuálnosti přestávají otravovat náš sluch. Těch jmen, co přibývají na lineup je ale samozřejmě více. Loňský nedělní grimeový dýchánek nadělal vážně velkej bordel a tisíce děkovných dopisů nežádalo nic jiného, než aby se Ghetto a Logan Sama vrátili na místo činu. Vrací se a nejsou sami. Ikona Logan Sama přiváží jádro nejnadějnější grimeové party současnosti – The M.O.V.E.M.E.N.T. - Dží Hejč Ghetto jehož rapy nakládaj jako řezák na koberce, Wretch 32 a Scorcher, který je podle Wileyho budoucností grimeu.Objeví se také Američané Kidz In The Hall, kteří pomáhají pokropit kultovní label Rawkus živou vodou. Dorazí Poláci – Elda a Grammatik + pouliční jezdce Molesta Ewement, Němci – Pal One a Non Plus Ultra, Rakušáni TTR Allstars a DNK Movement a pochopitelně zjeví se i ti nejlepší z domácí scény jako Kontrafakt, Indy & Wich, Moja Reč nebo IdeaFatte a mnoho dalších.

kompletní line-up zde: www.hiphopkemp.cz/
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím