KRYSAŘ ZLOMIL REKORD

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

REŽISÉRU F.A. Brabcovi (např. Kytice) se podařil husarský kousek, neboť dokázal natočit celovečerní film KRYSAŘ za méně než 24 hodin. V roli Krysaře se objevil Petr Jákl, Ďábla a Osud ztvárnil Karel Dobrý, Kristiána si zahrál zpěvák Kryštof Richard Krajčo a Ágnes – Ester Geislerová.
Ve vedlejších rolích se objevil ještě další člen Kryštofa, a to saxofonista Nikos P. Kuluris. V kabrioletu se společně s Richardem a Ester prohání, coby svatební svědkyně, i manažerka kapely Martina Tůmová. Snímek se natáčel z 31.12 na 1.1. na Staroměstském náměstí a v jiných exteriérech v centru Prahy.

Film vznikl v rekordním čase 23 hodin 45 minut, čímž se F.A. Brabec zapsal do Guinessovy knihy rekordů. Certifikát mu bude předán 6. března na slavnostní premiéře. Hudba k filmu bude použita z Landova původního muzikálu Krysař.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím