Zion Train přivezou do Čech dub

Vydáno 08.08.2007 | autor: redakce

Průkopníci tanečního dubu Zion Train vydávají v září 2007 nové album, jehož materiál živě představí v půlce řijna v pražské Roxy.
Deska se bude jmenovat „Live as One“ a bude to v pořadí deváté dlouhohrající album od debutu „Passage to Indica“. Na LP si zazpívalo sedm zpěváků velice různého ražení. Vedle osvědčených harcovníků jako jsou Earl 16, Tippa Irie nebo Dubdadda vystoupily také hvězdy z jiných částí světa, například Raiz z Itálie, Marlene Johnson z Německa, a dvě výrazné posily, YT a Lua.Všichni podávají kvalitní výkony a každý jednotlivec album nějak obohatil. Ať už svými medovými hlasy, jako Earl, Marlene a Lua, nebo bystrými a přesnými postřehy jako YT, Tippa a Dubdadda či určitou snovostí jako Raiz. Zion Train budou hrát písně z nového alba na koncertech v průběhu festivalové sezóny a během září a října 2007 podniknou rozsáhlé koncertní turné na podporu nové desky.

Zion Train - 14. října 2007, Roxy, Praha.

www.wobblyweb.com/zt/
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím