MANSON DÁVÁ GROTESKU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

MARILYN MANSON konečně odkryl oponu nad dlouho odkládanou studiovou novinkou The Golden Age Of Grotesque, která definitivně vychází 12. května.
Úplný soupis skladeb je následující: Intro, This Is The New Shit, mOBSCENE, Doll-Dagga Buzz-Buzz Ziggety-Zag, Use Your Fist And Not Your Mouth, The Golden Age Of Grotesque, (s)AINT, Ka-Boom Ka-Boom, Slutgarden, Spade, Para-noir, The Bright Young Things, Better Of Two Evils, Vodevil, Obsequy (The Death Of Art). Mansonovi vypomohl s produkcí nový člen Tim Skold a kapela se v rámci následného turné připojí i k pojízdnému live cirkusu Ozzfest (dalšími přírůstky jsou Korn a Disturbed). „To album je jedna velká emoce,“ komentuje Manson, „imaginaci a svrchovanou individualitu jednotlivce nemůže omezit žádný slaboduch a ani nemůže být nikým jasně definována. Jedinečnost umění nachází útočiště někde v neomezeném prostoru mezi dětskou myslí a myslí šílenců. A přesně takoví jsme.“ Co se týká zmíněného Ozzfestu, zatím nejsou známa data ani místa evropské části. Ta americká začne 19. července v Minneapolis a skončí 26. srpna v Atlantě. Během této doby navštíví festival 17 amerických měst.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím