METALLICA NA NOVÉM ZAČÁTKU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

ZDÁ SE, že METALLICA ustála erozi, která ji napadla po nepříliš dobře přijatých posledních albech a odchodu kmenového baskytaristy Jasona Newsteda. Nové album vyjde v červnu, stejně tak konkrétně se rýsuje obsazení uprázdněného instrumentálního postu. Podle posledních zpráv je velká pravděpodobnost, že novým baskytaristou se stane renomovaný Rob Trujillo, známý především ze spolupráce s Ozzym Osbournem, Sucidal Tendencies a Jerrym Cantrellem.
Všichni bývalí adepti (např. Mike Inez, Scott Reeder, Joey Vera) už jsou passé a dle zdrojů blízkých kapele by James Hetfield, Lars Ulrich a Kirk Hammett rádi přivítali v kapele jako stálého člena právě Trujilla. Nové album se jmenuje St. Anger a kapela ho popisuje jako „agresivní a tvrdé“. Vyjde 10. června. 4. července pak kapela zahajuje velké Sanitarium Tour, na které si přizvala Limp Bizkit, Linkin Park, Deftones a Mudvayne.

www.metallica.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím