Smatanová nabízí Tabletky odvahy

Vydáno 26.09.2007 | autor: redakce

Zuzana Smatanová patří na Slovensku mezi nejoblíbenější zpěvačky. Posbírala řadu Aurelů a ve sbírce má také tři Zlaté Sláviky. Podaří se jí prorazit novým albem v Čechách?

Smatanová nabízí Tabletky odvahy Smatanová nabízí Tabletky odvahy

Zuzana Smatanová vydala nové album „Tabletky odvahy“ 24. září a kromě Slovenska, kde je toto album v den vydání díky více než 20 000 prodaných kusů již třikrát platinové, se jej chystá představit také na českém trhu. Album Tabletky odvahy vznikalo stejně jako to předešlé pod producentským dohledem Maroše Kachúta z Creative Music House.Obsahuje 11 skladeb, které jejich autorka okomentovala následujícími slovy: "Album považujem za zatiaľ najosobnejší album. Po čase som zistila, že kedykoľvek mám pocit, že sa potrebujem „vypísať“ z toho čo mám na srdci, okamžite siaham po gitare a skladám pesničky. Nachádzam odpovede na svoje otázky, východiská, postoje. Pesničkami si „liečim“ akékoľvek nálady, dodávam si nimi energiu."

www.zuzanasmatanova.sk
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím