Eggnoise pokřtí v Akropoli nový klip

Vydáno 08.10.2007 | autor: redakce

Ke tvorbě svých videoklipů si zvou mladé adepty animace a výtvarného umění z Filmové školy ve Zlíně. Video k písni Home slavnostně promítnou divákům 15. října v Paláci Akropolis.

Eggnoise pokřtí v Akropoli nový klip Eggnoise pokřtí v Akropoli nový klip

"Je to výhodné pro obě strany," shodují se členové Eggnoise: „Mladí animátoři těžko dostanou svojí práci do televize a my si zase nemůžeme dovolit náročný hraný videoklip. Všechno vlastně vzniká doma na koleně, ale výsledek je o to úžasnější.“ Videoklip k písni Home, který bude mít premiéru v pondělí 15. října v Paláci Akropolis v rámci koncertu Eggnoise, vytvořila studentka animace Lucia Pazderková.Kromě kreslených postaviček použila i jáhly, čočku, strouhanku, oblázky a metr igelitu. Na vytvoření dojemného příběhu o želvě, která ztratí vlastní krunýř, potřebovala téměř půl roku. Eggnoise vydali na jaře novou desku nazvanou Albumen.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím