Tata bojs vyjíždějí na turné

Vydáno 29.11.2007 | autor: redakce

Tata bojs na jaře vydali nové album "Kluci kde ste?" a k této příležitosti konečně vyráží na koncertní turné.

Tata bojs vyjíždějí na turné Tata bojs vyjíždějí na turné

V Praze a Brně se navíc můžete těšit na speciální show, na které odehrají Tata Bojs koncerty se zcela novou scénou. Na Kluci kde ste tour? zazní skladby z nového alba i písně z blízké a vzdálené historie kapely. Tata Bojs pro tuto příležitost speciálně „oprášili“ a nově zaranžovali dvě starší písně, Tělesná a Mouchy z deset let starého alba Ukončete nás!Zážitkem bude ale bezesporu pulsující scéna podle návrhu Milana Caise, kterou uvidíte v této podobě pouze na pražském a brněnském koncertu. Projekce bezprostředně reaguje na hudbu a celá scéna tak funguje jako jeden živý organizmus.
A jelikož chtějí Tata Bojs rok 2008 zasvětit akustické spolupráci s korejsko-americkým tělesem Ahn Trio, bude to na delší dobu poslední možnost vidět "kapelu lokálního významu" v akci.Speciálním hostem pražského koncertu budou Please The Trees, hudební tvar na tuzemské scéně zcela výjimečný, v němž nachází společnou řeč tři čtvrtiny ambientně-kytarových snivců Some Other Place a charismatický solitér Václav Havelka ze selFbrush a lídr nadějných táborských mladíků Ladies Swim, klávesista Dan.

Rozpis turné Kluci Kde ste?:

04.12. Hala Vodová Brno
05.12. U Klub Olomouc
07.12. DK Strakonice
08.12. Sportovní hala BC Sparta Praha
12.12. Fabric,Ostrava
13.12. DK Vltava České Budějovice
14.12. klub Čechovka Havlíčkův Brod
15.12. Lidový Dům Karlovy Vary

www.tatabojs.cz

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Bicep v Roxy
Banner
zavřít