Načeva a Pavlíček pojedou turné

Vydáno 31.01.2008 | autor: redakce

Trio Pavlíček, Načeva a DJ Five vydalo na podzim album Mami. Svůj projekt nyní na nadcházejícím turné zprostředkuje posluchačům i živě.

Načeva a Pavlíček pojedou turné Načeva a Pavlíček pojedou turné

Mírně psychedelická až hypnotická hudba tria Pavlíček, Načeva a DJ Five bude nyní znít živě v klubech po celé republice, protože muzikanti chystají ke zmiňované desce turné. Představy Moniky Načevy o připravovaných koncertech jsou následující: "Chtěla bych, aby písně z CD Mami zazněly tak, jak jsme je natočili, abychom převedli atmosféru desky na pódium. Zazní také některé starší písně a možná i něco úplně nového."Zpěvačka se na výjezd po vlastech českých moc těší a samotné turné bere jako "soustředění na dané téma", kdy všichni společně budou mít čas představit posluchačům naživo svou týmovou práci. V některých městech připravovaného turné se mohou fanoušci těšit na projekce v režii VJky Symy. "Přála bych si, aby koncerty proběhly v co nejosobitějším hlubokém zážitku pro obě strany," říká ještě Načeva.

Rozpis koncertů:

27.2. Brno
28.2. Havířov
29.2. Ostrava
1.3. Kopřivnice
12.3. Olomouc
13.3. Zlín
14.3. České Budějovice
28.3. Sokolov
29.3. Plzeň
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím