Le Pneumatiq rozehřejí Sázavafest

Vydáno 26.05.2008 | autor: redakce

Pro nedočkavé fanoušky připravili pořadatelé O2 Sázavafestu zahřívací kolo v rámci Free Mondays. Bude se konat zdarma 16. června v pražském klubu Roxy, kde zahrají Le Pneumatiq.

Le Pneumatiq rozehřejí Sázavafest Le Pneumatiq rozehřejí Sázavafest

V Roxy se 16. června představí čtyřčlenná kapela Le Pneumatiq, která na tomto místě na konci minulého roku pokřtila své nové CD. O DJs show se postarají shadowbox.cz: 2k, Nitrous, Sweg. O videoprojekci se bude starat VJ Tha.Sun.
Součástí letošního ročníku O2 Sázavafestu bude i divadelní představení Piš Kafka, piš!, které je originální, mnohachuťovou zavářkou autorů inspirovanou známými i neznámými díly Franze Kafky, dramatickými náčrtky popsanými v jeho Denících či vzpomínkami životopisce.Představí se David Vávra, Jan Slovák, Monika Načeva a Lenka Vychodilová. Tato čtveřice autorů, herců je provázána letitým členstvím v divadle Sklep. Z dalších známých tváří se v Kácově objeví např. Jan Budař, nedávno oceněný Českým lvem za vedlejší roli ve filmu Václav.

www.sazavafest.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím