Le Pneumatiq rozehřejí Sázavafest

Vydáno 26.05.2008 | autor: redakce

Pro nedočkavé fanoušky připravili pořadatelé O2 Sázavafestu zahřívací kolo v rámci Free Mondays. Bude se konat zdarma 16. června v pražském klubu Roxy, kde zahrají Le Pneumatiq.

Le Pneumatiq rozehřejí Sázavafest Le Pneumatiq rozehřejí Sázavafest

V Roxy se 16. června představí čtyřčlenná kapela Le Pneumatiq, která na tomto místě na konci minulého roku pokřtila své nové CD. O DJs show se postarají shadowbox.cz: 2k, Nitrous, Sweg. O videoprojekci se bude starat VJ Tha.Sun.
Součástí letošního ročníku O2 Sázavafestu bude i divadelní představení Piš Kafka, piš!, které je originální, mnohachuťovou zavářkou autorů inspirovanou známými i neznámými díly Franze Kafky, dramatickými náčrtky popsanými v jeho Denících či vzpomínkami životopisce.Představí se David Vávra, Jan Slovák, Monika Načeva a Lenka Vychodilová. Tato čtveřice autorů, herců je provázána letitým členstvím v divadle Sklep. Z dalších známých tváří se v Kácově objeví např. Jan Budař, nedávno oceněný Českým lvem za vedlejší roli ve filmu Václav.

www.sazavafest.cz

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít