Wham! chystají comeback

Vydáno 28.07.2008 | autor: redakce

George Michael a Andrew Ridgely si pravděpodobně znovu zazpívají na společném pódiu. Proslýchá se, že comeback Wham! proběhne příští měsíc v Londýně.

Wham! chystají comeback Wham! chystají comeback

George Michael jede od roku 2006 s přestávkami světové turné, které zakončí 24. a 25. sprna vystoupeními v Earls Court v Londýně. Tam se hodlá oficiálně rozloučit s fanoušky a ukončit svoje koncertování. Oba rozlučkové večery budou filmovány a poslouží jako materiál k připravovanému 25Live DVD.Slavnostní koncerty se rychle blíží, takže se začíná spekulovat, čím na nich George Michael překvapí. "Nenechává do svých karet nakouknout, ale předpokládá se, že se spojí s Andrewem a zazpívají jednu dvě skladby," píše deník The Sun. Michael se k ničemu oficiálně nevyjádřil, ale už dříve prohlásil, že londýnské koncerty budou plné překvapení. Jestli mezi ně patří návrat Wham!, bude jasné až koncem srpna.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím