Děti noci: smysl života pro samotáře

Vydáno 07.08.2008 | autor: redakce

25. září se v našich kinech objeví nový český film režisérky Michaely Pavlátové nazvaný Děti noci. Hlavní role připadly Marthě Issové a Jiřímu Mádlovi.

Děti noci: smysl života pro samotáře Děti noci: smysl života pro samotáře

Hrdinkou příběhu ze současné Prahy je mladá dívka Ofka (Martha Issová), která po nečekaném rozchodu s přítelem (Jan Dolanský) a zradě své nejlepší kamarádky (Kristýna Nováková) marně hledá smysl života. Zaujatá sama sebou nevnímá lásku věrného kamaráda Ubra (Jiří Mádl).Ofka pracuje jako prodavačka v nonstop otevřené prodejně u svého švagra (David Novotný) a žije ve zvláštním spojení s lidmi, kteří jsou stejně jako ona vzhůru, když ostatní spí. Až loupežné přepadení, jehož obětí se v nonstopu stane, probudí Ofku z její letargie. Na Oscara nominovaná režisérka Michaela Pavlátová ve svém druhém celovečerním projektu vsadila na prostředí pražského Karlína.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím