DJ Wich a Nironic roztančí Prahu

Vydáno 08.08.2008 | autor: redakce

Ve čtvrtek 14. srpna vystoupí v letním kině na Střeleckém ostrově v Praze domácí hiphopový producent DJ Wich a americký rapper Nironic. Po jejich koncertu proběhne projekce filmu Michela Gondryho.

DJ Wich a Nironic roztančí Prahu DJ Wich a Nironic roztančí Prahu

Čtvrtek 14. srpna bude celý den na Střeleckém ostrově zasvěcen hip hopu. Odpolední program naplní olympijský den rádia Spin. Poté proběhne battle v počítačových hrách. Od půl osmé vystoupí projekt DJe Wiche a MC Nironica. U nás velmi známá polovina Indy & Wich svou spolupráci s americkým rapperem v loňském roce korunovala kritiky velmi dobře přijatou deskou The Chronicles of a Nomad.Po jejich vystoupení však program zdaleka nekončí. O zábavu se budou starat DJs Aphect a Brainy Thug. Program zakončí film Block Party. Hudební komedii Block Party o jednom velkém splněném snu natočil režisér Michel Gondry, který je držitelem Oscara za film Věčný svit neposkvrněné mysli.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím