Chinaski jsou zpět a pojedou turné

Vydáno 10.09.2008 | autor: redakce

Chinaski se po dvou měsících, které uplynuly od tragické smrti bubeníka Pavla Grohmana, rozhodli pokračovat v koncertní a nahrávací činnosti. Na turné vyjedou s Davidem Kollerem v postu bubeníka.

Chinaski jsou zpět a pojedou turné Chinaski jsou zpět a pojedou turné

Chinaski vydali prohlášení, ve kterém oznamují návrat na koncertní pódia. "Po řadě debat a úvah v celé naší Chinaskové rodině nakonec převládlo staré Hrochovo heslo, že nejlepším lékem na bolest je práce. Rozhodli jsme se proto dokončit vše, na čem Pavel udělal už velký kus práce a udělat to, co by si on zcela určitě přál - pokračovat v činnosti kapely," okomentoval rozhodnutí Chinaski zpěvák Michal Malátný. Kapela v současnosti dokončuje druhé CD Autopohádky, které vyjde v polovině listopadu a současně připravuje Live DVD/CD.O tom, že se Chinaski opět vracejí do starých kolejí, budou chtít přesvědčit své fanoušky na podzimním turné. To startuje 21. října koncertem v Jablonci nad Nisou a končí 26. listopadu vystoupením v Šumperku. Všechny koncerty s Chinaski odehraje bubeník David Koller. "Nejtěžší je pro mne smířit se s tím, že tu Pavel není. Naplňuje mě to často smutkem, ale vím, že život musí jít dál a Chinaski taky. Jsem rád, že si s klukama zahraju," říká David Koller.

CHINASKI SPACE TOUR 2008
Speciální host: David Koller
Předskokan: Tomáš Klus


21.10. Jablonec nad Nisou
24.10. Žďár nad Sázavou
31.10. Hodonín
04.11. Náchod
08.11. Prachatice
16.11. Karlovy Vary
18.11. Jičín
20.11. Praha
22.11. Rakovník
26.11. Šumperk
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím