ORGY - Vapor Transmission

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

JAKMILE JSOU svíce jakéhokoliv kultu zažehnuty, lze očekávat, že budou přibývat i světlonosiči, kteří budou světlo udržovat, ne-li rozšiřovat. O tom žádná. Svíčka Marylin Mansona je patrně ve svém nejpůsobivějším rozpadu, pročež se začínají zažehávat svíce další. Ano, i takto vzletně lze popsat bohapustou vykrádačku.
Nemůžeme debutu počmárané formace ORGY upřít excelentní samply a detonační zvuk. Písničky odsejpají jedna báseň. Můžeme i nadmíru kladně ohodnotit vkusný melodický zpěv, který sice místy evokuje vokální plochy stájových kolegů Linkin Park, nicméně skladby vnímány predispozičně jako písničky rozhodně zaujmou. A v hlavě i zůstanou. O čem však nelze pochybovat je fakt, že na desce není nic, co by již dávno nebylo vyřčeno, složeno, zahráno, popřípadě jakkoliv fůzováno. Kdyby alespoň nevyšel debut Linkin Park, mohli bychom hovořit o zajímavém mixu vykradeného Mansona, Pitchshifter a trochu i Filter. Ale kapely, kteří dokáží svébytně a originálně fúzovat své ikony, už tu právě jsou. A dělají to mnohem, mnohem lépe.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím