Předskokan Alice Cooper? Třeba vy!

Vydáno 08.10.2008 | autor: redakce

Americká rocková legenda Alice Cooper vystoupí v brněnské hale Rondo 2. prosince a stále se hledá talentovaná předkapela, kterou vyberou posluchači rádia Hey.

Předskokan Alice Cooper? Třeba vy! Předskokan Alice Cooper? Třeba vy!

Po velkém úspěchu vyhledávací soutěže o předskokany koncertu Iron Maiden v loňském roce, projevil o tento způsob nalezení předkapely zájem i management Alice Coopera. Pro jeho brněnský koncert tak má Radio Hey a jeho posluchači najít mladou českou nebo moravskou kapelu, která rozehřeje publikum před vystoupením samotného Alice Coopera.Možnost přihlásit se měli všichni do 30. září. Téhle možnosti využilo celkem 127 českých a moravských kapel, které věří, že mají na to stát se předskokany Alice Coopera. V druhém říjnovém týdnu se v Radiu Hey sejde parta hudebních odborníků, promotérů a několika věrných posluchačů Radia Hey a společně vybere desítku, která se bude ucházet o přízeň posluchačů Radia Hey Ostrava a Brno.

Každý den pak uslyšíte ve vysílání ukázky jejich tvorby a každý posluchač bude moci zasáhnout do výběru toho jediného správného zástupce domácí hudební scény, který bude mít životní šanci zahrát si před Alice Cooperem.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím