SLOVENSKÁ PEHA KŘTÍ V AKROPOLI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

PEHA, slovenský Objev roku 1999, vedená Katkou Knechtovou (zpěvačkou roku 2001) vystoupí 21.10. v Paláci Akropolis v Praze, u příležitosti křtu své třetí desky Experiment. Rozhovor s kapelou najdete v REPORTU 10/03.

SLOVENSKÁ PEHA KŘTÍ V AKROPOLI SLOVENSKÁ PEHA KŘTÍ V AKROPOLI

Jako speciální host a zároveň kmotr alba na této akci vystoupí Ready Kirken. Ze slovenské scény vzešla v posledních letech již řada hvězd, které výrazně zasáhly i do hudebního dění v Čechách, např. No Name, Jana Kirschner a Misha. Další velmi výraznou kapelou, která sklízí úspěchy v domovském Slovensku a nyní se chystá zaútočit naČechy, je PEHA. V jejím čele stojí charismatická zpěvačka Katka Knechtová. Kapela debutovala na podzim roku 1999 deskou Niečo sa chystá, které jí okamžitě vyneslo titul Objev roku. O dva roky později vydává Peha album Krajinou, které nezůstává za svým předchůdcem pozadu a Katce Knechtové vynáší vítězství v Aurelech (tamnější obdoba našich cen APH) v kategorii Zpěvačka roku. Krom toho z této nahrávky vzejdou i dva TOP 20 singly Hlava vinná, tělo nevinné a Vaňa plná piraní. Letos si Peha připisuje ke své diskografii zatím poslední album Experiment, který propaguje pilotního singl Naoko spím.

www.peha.sk
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím