TATTOO CONVENTION PRAGUE 2004

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

6th INTERNATIONAL TATTOO CONVENTION PRAGUE 2004, největší festival svého druhu v České republice, proběhne 21 -23.5. ve sportovní hale Slavia Praha. I letos bude akce obsazena tattoo studii z celého světa.
Přihlášeno je celkem 57 tattoo studií, více se jich podlech slov pořadatelů do haly bohužel již nevešlo. Zájem vystavotelů letos výrazně převýšil očekávání, organizátoři museli uzavřít jejich registrace již v únoru. Tentokrát se do Prahy podařilo přivést to nejšílenější, co v tomto oboru existuje - CRAZY WHITE SEAN – uvidíte naprosto ojedinělé způsoby poškozování a zdobení těla. Součástí programu bude fakir show, fire show, show s řetězi, piercing, thai box, fashion show, stripshow atd. Chybět samozřejmě nebude ani hudba – uvidíme koncerty kapely DYMITRY, DOLORES CLAN a GREEN MONSTERS.

www.tattoo-convention.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím