ZPĚVÁK PRIMAL SCREAM VYHRÁL NAD BULVÁREM

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Boj s bulvárem nemusí být vždy "donkichotským" šermem s větrnými mlýny. Důkazem je čerstvý triumf Bobbyho Gillespieho z PRIMAL SCREAM.
Frontman ostrovních velikánů Primal Scream BOBBY GILLESPIE vysoudil odškodné na britském bulvárním plátku News of The World. Ten v sérii článků bezostyšně tvrdil, že se Bobby (zasnoubený se svou přítelkyní Katy England) zapletl do divokého milostného románku se supermodelkou Kate Moss. V článku nazvaném s typickou britskou ironií "It Moss Be Love" novináři News Of The World napsali, že právě modelka dekadentního zpěváka všemi způsoby utěšovala po údajném rozchodu s Katy England. Gillespieho právník to před soudem jednoznačně odmítl: "Moji mandanti ve skutečnosti žijí spolu velmi šťastně a oba jsou dloholetí přátelé modelky Kate Moss. Jsou dokonce kmotry její dcery." Deník pochybení přiznal a souhlasil se zaplacením odškodného a soudních výloh.

www.primalscream.org
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím