JAMES BROWN VYSTOUPÍ O DEN DŘÍVE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

JAMES BROWN zahraje v pražské T-Mobile Aréně v sobotu 4. září namísto původně potvrzeného nedělního termínu. Brown tak v Praze ukončí evropskou část turné Seven Decades of Funk. Lístky s datem 5. září, kterých se zatím prodalo několik stovek, jsou platné i pro vystoupení v sobotu.

JAMES BROWN VYSTOUPÍ O DEN DŘÍVE JAMES BROWN VYSTOUPÍ O DEN DŘÍVE

James Brown vystoupí v Praze o den dřív – 4. září!
V T-Mobile Aréně ukončí evropskou část turné

Praha, 3. srpna – Legenda světového funku James Brown zahraje v pražské T-Mobile Aréně v sobotu 4. září namísto původně potvrzeného nedělního termínu. Brown tak v Praze ukončí evropskou část turné Seven Decades of Funk. Lístky s datem 5. září, kterých se již prodalo několik stovek, jsou platné i pro vystoupení v sobotu.

„Důvodem, proč James Brown změnil termín koncertu, je fakt, že se chce dříve vrátit do Spojených států. Jeho další plánovaný koncert v Turecku byl totiž odvolán,“ říká Pavla Konupčíková z pořádající společnosti Board Show. Lokální promotér v Turecku nebyl schopen garantovat jedenasedmdesátiletému hudebníkovi podmínky, které vyžadoval.

„Rozhodnutí Jamese Browna jsme museli respektovat. Druhá možnost byla, že by ho Praha nikdy neviděla. Posunout koncert o den dopředu nebylo úplně jednoduché, protože pro Browna zajišťujeme všechno od nástrojů pro muzikanty z jeho skupiny, přes sušák na vlasy do šatny až po přeobjednání letenek zpátky do USA. Ale zvládli jsme to,“ dodává Konupčíková.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím