GROOVE ARMADA ŽIVĚ V ROXY!

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Jeden z klíčových projektů taneční scény GROOVE ARMADA vystoupí živě konečně i u nás. Po DJských setech se pánové Andy Cato a Tom Findley představí v plné koncertní síle v rámci svého turné ke kompilaci největších hitů.

GROOVE ARMADA ŽIVĚ V ROXY! GROOVE ARMADA ŽIVĚ V ROXY!

Groove Armada vznikla v polovině devadesátých let a její jádro tvoří Tom Findlay a Andy Cato. Její strhující, obtížně škatulkovatelná směs taneční elektroniky, ambient techna a trip-hopu je vyhlášená po celém světě. Málokteré ucho nemělo tu čest setkat se s hity jako "I See You Baby" (v mnoha remixech), "Chicago" a "At The River" (album "Vertigo" 1999) nebo "Superstylin''", "Drifted" a "Suntoucher" z desky "Goodby Country, Hello Night Club", na které hostovali Nile Rodgers nebo raper Jeru the Damaja. Jejich zatím posledním počinem je album "Love Box" (2003). V nejbližší době se GA dočká také svého Best Of, jehož vydání je naplánováno na 28. září.

www.groovearmada.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím