České hudební formace na Expu

Vydáno 28.03.2010 | autor: PR

Prvního května startuje v čínské Šanghaji další světová výstava. Kromě českého designu a výstav přiveze i bohatý doprovodný (nejen) hudební program. Kdo nás bude v Číně reprezentovat?

České hudební formace na Expu České hudební formace na Expu

V květnu proběhne jeden z nejvýznamnějších doprovodných programů přímo na výstavišti – Český národní den - 17. května. Během jednoho dne se návštěvníkům na několika místech výstaviště představí téměř 150 českých umělců.

 


Umělci, kteří budou na jednotlivých místech vystupovat, budou zastupovat hudební žánr v celé jeho šíři - od alternativního až po hudbu klasickou: Dan Bárta & Illustratosphere, Čechomor, Pavel Šporcl, Emil Viklický, Feng-Yün Song, Gipsy.cz, Tam Tam Orchestra, 4TET Jiřího Korna, Toxique, Laura a její tygři

Představí se i divadelní vystoupení: La Putyka, Národní divadlo Marionet, Skutr, Spejbl a Hurvínek, netradiční skeče skupin Tros Sketos a Thomas & Ruller a chybět nebudou ani různá taneční vystoupení: Lenka Bartůňková, Jednotka rychlého nasazení.

Více informací o doprovodném programu najdete na oficiálních stránkách české výpravy.

zdroj: Expo 2010

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít